آکسون ماشین آرینا را بیشتر بشناسید.

معرفی آکسون

شرکت بازرگانی آکسون ماشین آرینا (برند آکسون – Axon) یکی از فعال‌ترین ارائه دهنگان خدمات واردات ماشین‌آلات و قطعات اورجینال لیفتراک در ایران است که سابقه نمایندگی برندهای معتبر خارجی از جمله لینده آلمان و تای‌لیفت تایوان را هم در کارنامه حرفه‌ای داراست. از آنجا که تمامی کسب‌وکارهای دارای انبار و تاسیسات توزیع در مقیاس بزرگ و کوچک مخاطب خدمات لیفتراک هستند،‌ لذا طیف مشتریان آکسون نیز گسترده است. در همین بستر، مفتخریم که در حال خدمات رسانی به بهترین مجتمع‌های صنعتی و بازرگانی از جمع بیش از 85 هزار واحد صنعتی کشور هستیم و خدمات یکپارچه خرید لیفتراک، تامین قطعات، تعمیر و نگهداری، و آموزش بر مبنای پایش وضعیت به آنها ارائه می‌گردد. از جمله افتخارات آکسون همین همکاری با نام آشنا‌ترین مجموعه‌های صنعت است که مستمراً‌ توانسته‌ایم خدمات مورد نیازشان را طبق استاندارد‌های کیفی مورد تاییدشان تامین و ارائه نموده و مستمراً در وندور لیست یا جدول تامین کنندگان معتبر و پذیرفته شده آنها قرار گیریم. هم اینک نیز برنامه‌ ارتقای برند آکسون را پیش گرفته‌ایم و با توسعه نمایندگی‌ها، سیستم مدیریت ارتباطات مشتریان و تقویت فنی خدمات، این آمادگی حاصل شده است تا طیف پوشش‌دهی خدمات به مشتریان را بیشتر و تسهیل شده تر نماییم.

از جمله افتخارات آکسون همکاری با نام آشنا‌ترین مجموعه‌های صنعت است که مستمراً‌ توانسته‌ است خدمات مورد نیاز را طبق استاندارد‌های کیفی مورد تایید تامین و ارائه نموده و مستمراً در وندور لیست آنها قرار بگیرد.

مسیر تعالی برند آکسون

مسیر تعالی ما منحصر به برند آکسون نیست. سابقه هفتاد ساله یکی از معتبرترین هلدینگ‌های صنعتی کشور،‌ آکسون را برای توسعه خدمات انبارداری در بخش ماشین‌الات انبار و منحصرا لیفتراک بنیان نهاده است. در این مسیر و با توجه به نیاز روز افزون کشور در مسیر صنعتی شدن،‌ ابتدا شرکت آرمان موتور کویر به واسطه نیازسنجی بازار تاسیس و راه‌اندازی شد. اخذ نمایندگی برند تای‌لیفت (TAILIFT) از تایوان منجر به بستری برای ارائه مطمئن‌تر لیفتراک‌های دیزل،‌ دوگانه سوز و برقی در بازار و تامین خدمات پس از فروش این برند شد. در گام بعد، اخذ نمایندگی برند جهانی لینده (LINDE) آلمان تحت شرکت بازرگانی آکسون ماشین آرینا به این مجموعه خدمات اضافه گردید. اخذ صلاحیت نمایندگی از برند لینده به عنوان یکی از غول‌های صنعت مهندسی و لجستیک انبار، برگ تمایزی برای آکسون بر شمرده می‌شود. در حال حاضر آکسون ارائه خدمات فروش لیفتراک‌های لینده آلمان، تامین قطعات ماشین‌آلات این برند و نیز پشتیبانی قطعات و تامیرات در قالب تعمیرگاه مرکزی استاندارد بر اساس استاندارد و ضمایم فنی Linde را عرضه می‌نماید و به یکی از شرکت‌های پیشرو در بازار لیفتراک ایران تبدیل شده است. مسیر تعالی آکسون با برنامه‌ریزی و پیاده‌سازی طرح‌های ارتقای خدمات مشتریان، توسعه نمایندگی، دپوی قطعات، و توسعه سبد برند محصولات مرتبط توسعه خواهد یافت.

اخذ صلاحیت نمایندگی از برند لینده آلمان به عنوان یکی از غول‌های صنعت مهندسی و لجستیک داخلی، در کنار نمایندگی شرکت تایلیفت از گروه صنعتی تویوتا برگ تمایزی برای آکسون بر شمرده می‌شود.
برند‌هایی که در سبد محصولات آکسون بوده‌اند.

رسالت برند آکسون

چنانچه می‌دانید انبار‌داری و لجستیک داخلی از جمله مهمترین عملیات‌های پشتیبانی صنعت هستند و زنجیره ارزش جهانی به واسطه توسعه دانش و تجهیزات Material Handling به گسترده‌گی و توانمندی امروز رسیده است. خدمات برند آکسون نیز در همین دسته‌بندی است و مخاطبان متعددی از انبارها، زنجیره‌های تامین و توزیع کالا، شرکت‌های بازرگانی، خدمات حمل‌ونقل و کارخانجات گوناگون را پوشش می‌دهد. آکسون تا به امروز تامین ماشین‌آلات لیفتراک‌، پشتیبانی تامین قطعات اورجینال، آموزش و تعمیرات صنایع متنوعی از نفت‌وگار، پتروشیمی، سلولزی، معدنی، خودرویی، برق و الکترونیک، غذایی، شیمیایی و دیگر صنایع فعال در کشور را به انجام رسانده است. رسالت ما بهره‌مندی تمامی مشتریان از خدماتی هم معیار با استاندار‌های بهترین‌های صنعت است، زیرا آکسون وظیفه خود می‌داند به عنوان یکی از معتبر‌ترین‌ها از تجربه حضور مستمر خود در Vendor List برترین‌های صنعت در جهت تعالی خدمات تمامی مشتریان بهره‌برداری کند.

آکسون تا به امروز تامین ماشین‌آلات لیفتراک‌، پشتیبانی تامین قطعات اورجینال، آموزش و تعمیرات صنایع متنوعی از نفت‌وگار، پتروشیمی، سلولزی، معدنی، خودرویی، برق و الکترونیک، غذایی، شیمیایی، دارویی و دیگر صنایع فعال در کشور را به انجام رسانده است.
شرکت‌هایی که افتخار همراهی آنها را داریم.

بیشتر بخوانید :

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
Scroll to Top