خدمات تعمیرات در آکسون ماشین آرینا

تعمیرکاران آموزش‌دیده و تجهیزات تخصصی تعمیرات در آکسون

لیتفراک‌ها ماشین‌آلاتی پیچیده هستند و علاوه‌براین تعمیرکاران باید با تفاوت‌های فنی بین لیفتراک‌های برندهای مختلف آشنایی داشته باشند. به‌همین دلیل ما در آکسون ماشین آرینا تعمیرکارانی آموزش‌دیده را استخدام کرده‌ایم که از توانایی بالایی در عیب‌یابی انواع لیفتراک و تعمیر آن‌ها و نیز تعویض قطعات لیفتراک برخوردار هستند. آکسون همچنین دارای یک تعمیرگاه مرکزی مجهز با واحدهایی متمرکز بر تعمیرات سیستم‌های مختلف لیفتراک و دستگاه‌های دیاگ و تجهیزات تخصصی دیگر است.

انواع خدمات تعمیر لیفتراک در آکسون

خدمات تعمیراتی آکسون می‌تواند در سایت مشتری (در صورت نیاز به تعمیرات سبک) یا در تعمیرگاه مرکزی آکسون انجام شود. این خدمات شامل مواردی مانند عیب‌یابی لیفتراک ها ، بررسی کامپونت ها و قطعات، تعویض و یا تعمیر قطعات و غیره را شامل شوند . برخی از مشکلاتی که توسط تکنسین‌های آموزش‌دیده آکسون رفع می‌شوند عبارتند از:

رفع مشکلات راه‌اندازی انواع لیفتراک
رفع خرابی‌های تخصصی مربوط به سیستم هیدرولیک بخش‌های مختلف 
رفع خرابی تخصصی سیستم حرکتی شامل فرمان، دیفرانسیل، ترمز
رفع خرابی مربوط به سیستم برق اصلی دستگاه و سیستم کنترل یونیت بخش های مختلف دستگاه اعم از موتور، گیربکس

مزایای دریافت خدمات تعمیر تخصصی از آکسون

شرکت آکسون ماشین آرینا علاوه‌بر واردات انواع لیتفراک برندهای خارجی، قطعات اصلی آن‌ها را نیز از برندها دریافت می‌کند، بنابراین در طی فرآیند تعمیر، در صورت نیاز به قطعات، این قطعات برای شما از سورس اصلی تامین می‌شوند. از سوی دیگر آکسون دارای شفافیت بالا در فرآیند تعمیر و تعیین هزینه‌ها است. از مزایای دیگر دریافت خدمات تعمیر از آکسون می‌توان به کمترین هزینه‌های تعمیراتی در عین ارائه خدمات تخصصی، تضمین کیفیت خدمات تعمیر و تضمین کسب رضایت شما اشاره کرد.

بیشتر بخوانید :

لیفتراک لینده مدل HT25Ds و HT25Ts​
خدمات و تامین قطعات آکسون ماشین آرینا
لیفتراک را از مجموعه آکسون اجاره کنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
Scroll to Top