فروش لیفتراک خارجی

Sales and Marketing Department

واحدفروش

فروش خوب یک مشاوره قوی است.

معرفی راهبرد

عملکرد تیم مدیریت فروش و بازاریابی آکسون حاصل بیش از بیست سال تجربه اعضای این تیم در حوزه ارتباط با مشتریان در ترکیبی با بستر‌های رو به تعالی شرکت آکسون در حوزه خدمات و همراهی با مشتریان است. مهم است که اولویت شرکت‌ها برای یک تیم تخصصی در چه چیزی تعریف شود. مدیران آکسون با اولویت‌دهی به سه اصل، بنیاد‌های تعالی برند آکسون را تعریف کرده‌اند. الف) رقابت‌پذیری براساس مشاوره و هدایت صحیح مشتری ب) تمرکز بر تامین خدمات و قطعات اورجینال ج) بهبود راهکارهای ارتباط موثر با مشتریان. تیم فروش و بازاریابی نیز براساس برنامه‌ریزی میان‌مدت، به صورت متمرکز در مسیر ارتباطات برد-برد و فراتر از آن (شاد-شاد) فعالیت می‌نماید.

مشاوره رایگان

در آکسون هدایت مشتری برای بهره‌مندی از بالاترین سطح آگهی از محصول، با ارائه یک فرآیند مشاوره رایگان و حرفه‌ای صورت می‌پذیرد. مشاوره‌ها به صورت تلفنی و حضوری ارائه می‌شوند تا بهترین دستگاه را از نظر تناژ و سوخت متناسب با نیازمندی‌های مشتریان انتخاب گردد.

فروش انواع لیفتراک

آکسون خدمات فروش انواع لیفتراک‌های معتبر خارجی اعم از لینده، تویوتا، کوماتسو، جک، تایلیفت و ... با موتور‌های دیزل، دوگانه سوز، گاز و الکتریکی را ارائه می‌دهد.

گارانتی و خدمات پس از فروش

تمامی ماشین‌آلات آکسون به همراه 1 سال گارانتی عرضه می‌شود. علاوه بر این خدمات پس از فروش به صورت تعمیر و نگهداری با قطعات اورجینال و تکنسین‌های دوره دیده با 10 سال سابقه فنی به تمامی خریداران تعلق می گیرد.

مشتریان ویژه (VIP)

آکسون به مشتریان vip خدمات بیشتر و با کیفیت بالاتری نیزارائه می‌دهد. این دسته از مشتریان از تخفیفات و پکیج‌های متنوعی‌تری برخوردار بوده و پایش روند همکاری با آنها همراه با صرف زمان بیشتر و با دقت‌تری خواهد بود.

اعطای نمایندگی

براساس چشم‌انداز شرکت برای ارتقای دسترسی مشتریان به خدمات آکسون، واحد فروش و بازاریابی با اعطای نمایندگی در سراسر کشور به واجدین شرایط، سهولت مشتریان برای خرید و ارتباط موثر تر با شرکت را در دستور کار دارد. در صورت علاقه‌مندی بهاخذ نمایندگی تماس حاصل فرمایید.

با تمرکز بر مشتریان ما هم بهتر شده‌ایم‌.

سامانه مدیریت ارتباط با مشتریان

پیاده سازی سامانه (Customer Relationship ManagementCRM یا نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتریان در مجموعه آکسون، مزایای قابل توجهی برای واحدهای سازمان و ارتباط موثر تر با مشتریان داشته است. برای مثال یکی از مزایای نرم افزار CRM در تیم فروش ، ثبت فعالیت‌های صورت گرفته توسط هر یک از کارشناسان فروش است که باعث شده بسیاری از پیگیری‌ها به صورت منظم و اقدامات مورد نیاز در بهترین زمان ممکن انجام شود. این امر باعث افزایش نظم در کار و کاهش احتمال از دست رفتن فرصت‌ها شده است. ثبت اطلاعات همچنین این امکان را برای کارشناسان بخش فروش فراهم داشته است که تمام اطلاعات مربوط به مشتری را در در اختیار داشته باشند. تشکیل پروفایل مشتری به صورت یکپارچه امکان رهگیری و پایش یکپارچه خدمات ارائه شده به ایشان را ممکن ساخته و بر اساس سابقه ارتباطات و تماس‌های گذشته، قابلیت مشاهده اینکه مشتری چه خدمات یا محصولاتی خریداری نموده و در حال حاضر قصد خرید یا پیگیری چه محصول-خدمتی را دارد. این قابلیت منجر به کاهش زمان مکالمات و ارائه بهتر خدمات به مشتریان شده است. از مزایای دیگر پیاده سازی سامانه CRM، گزارش‌هایی است که در هر دوره زمانی دلخواه، مدیران براساس محصول یا کاربر مورد نظر می‌گیرند و به راحتی بر اساس آن فروش یا عدم فروش را بررسی و تجزیه و تحلیل می‌کنند. همچنین کارشناسان نیز بر اساس این گزارش ها توانسته‌اند موفقیت‌ها و عدم موفقیت‌های خود را در فروش تجزیه تحلیل کنند و به نقاط قوت و ضعف خود پی ببرند. اهمیت این موضوع در افزایش اثربخشی خدمات و مشاوره‌های ارائه شده به مشتریان و به پیرو تدارک شایسته تر مستندات فنی و البته فرآیند‌های رضایت سنجی شده است. CRM باعث تعامل بهتر بین واحدها نیز شده است و واحدهای مختلف به صورت لحظه‌ای به اطلاعات به روز مشتریان دسترسی دارند. مجموع این موارد باعث ایجاد ارتباط موثر تر با مشتریان و مدیریت بهتر خدمات شده است.

استفاده از نرم افزار CRM در مجموعه آکسون موارد ذیل را بهبود بخشیده است:

  • سازماندهی اطلاعات مشتریان و دسترسی آسان و لحضه‌ای به داده‌ها شده است.
  • ایجاد تداوم بین واحد‌های داخلی در پیگیری خدمات مشتری یا ایجاد پروفایل مشتری.
  • منجر به کاهش زمان پروسه فروش (از درخواست مشتری تا نقطه پایان فروش) شده است.
  • بستری برای ایجاد سهولت در گزارش‌گیری، تجزیه و تحلیل داده‌ها و رضایت سنجی شده است.
لیفتراک خارجی
ثبت درخواست
لیفتراک خارجی
ارسال کاتالوگ
لیفتراک خارجی
صدور پیش فاکتور​
لیفتراک خارجی
مشاوره و بازدید
لیفتراک خارجی
صدور درخواست PDI
لیفتراک خارجی
ثبت مدارک تسویه
لیفتراک خارجی
صدور سند دستگاه
لیفتراک خارجی
ارسال دستگاه

ارتباط با واحد فروش و دریافت مشاوره رایگان

sales@axonmachineco.com

7-44909300 (021)

بیشتر بخوانید :

آکسون ماشین آرینا را بیشتر بشناسید.
آکسون از مراجع آموزش تعمیر و نگهداری لیفتراک
خدمات تعمیرات در آکسون ماشین آرینا
خدمات و تامین قطعات آکسون ماشین آرینا
در آکسون، اصالت و کیفیت قطعات یدکی مهمتر! است.
لیفتراک‌های دیزلی جک سری J با قابلیت جابجایی افقی
لیفتراک لینده مدل HT25Ds و HT25Ts​
لیفتراک را از مجموعه آکسون اجاره کنید!

فروش لیفتراک خارجی

فروش لیفتراک خارجی

فروش لیفتراک خارجی

فروش لیفتراک خارجی

فروش لیفتراک خارجی

فروش لیفتراک خارجی

لیفتراک دستی, لیفتراک سپاهان, لیفتراک برقی, لیفتراک به انگلیسی, لیفتراک چیست, لیفتراک سهند, لیفتراک کوماتسو, لیفتراک تویوتا, لیفتراک دیوار, تعمیرات لیفتراک سپاهان, تعمیرات لیفتراک برقی, تعمیرات لیفتراک سهند, تعمیرات لیفتراک کوماتسو, تعمیرات لیفتراک لینده, تعمیرات لیفتراک اصفهان, تعمیرات لیفتراک در رشت, تعمیرات لیفتراک تهران, تعمیرات لیفتراک دوو, لیفتراک های خارجی, قیمت لیفتراک خارجی, باطری لیفتراک خارجی, فیلم لیفتراک خارجی, شرکت آکسون ماشین آرینا, لوازم یدکی اورجینال, لوازم یدکی اورجینال اصفهان, لوازم یدکی اورجینال هیوندای, لوازم یدکی اورجینال میدان قزوین, لیفتراک ایرانی, لیفتراک اقساطی, لیفتراک آریا, لیفتراک ایران یدک, لیفتراک اصفهان, اجاره لیفتراک, لیفتراک اجاره ای, لیفتراک ایسوزو, لیفتراک برقی تویوتا, لیفتراک برقی کوچک, لیفتراک برقی قیمت, لیفتراک بغل گیر, لیفتراک برقی دستی, تعمیرات لیفتراک, لیفتراک لینده, لیفتراک جک, لیفتراک تایلیفت, قطعات یدکی لیفتراک, نمایندگی لیفتراک خارجی, لیفتراک خارجی, ریبرندینگ آکسون, تبلیغات لیفتراک, نمایندگی لینده ایران, تعمیرکار لیفتراک, تعمیرگاه مجهز, فروش ویژه لیفتراک, واردات لیفتراک, واردات لیفتراک دست دوم, لیفتراک استوک, سیترووا, Ceetrova, Forklift, liftrak, Axon machine Arina, Linde, Jac, tailift

also, axon. in addition, ceetrova. while forklift. بنابر این، ما انتخابی مطمئن هستیم. برای اینکه، متخصص و دارای تجربه ایم. در حالیکه، برای رقابت همچنان تلاش می‌کنیم.

اسکرول به بالا
Scroll to Top