آکسون از مراجع آموزش تعمیر و نگهداری لیفتراک

آکسون ماشین آرینا و ارتقای دانش مشتریان درباره لیفتراک

عملکرد ایمن و تداوم فرآیندها در انبارداری صنایع و کسب‌وکارها، ارتباط مستقیمی با آموزش اپراتورها، تکنسین ها و مدیران نگهداری و تعمیرات در حوزه سرویس و نگهداری، تعمیرات، کنترل کیفیت قطعات و نکات ایمنی تجهیزات حمل کننده اعم از لیفتراک‌ها، استاکرها، ریچتراک‌ها و غیره دارد. تکنسین سرویس و نگهداری و همچنین اپراتور‌های آموزش‌دیده کسانی هستند که با سرویس‌های روتین لیتفراک‌ها و سایر تجهیزات انباری آشنایی دارد. مکانیزم ها و قطعات تجهیزات را به‌خوبی می‌شناسد و با عیب‌یابی صحیح و به‌موقع می‌تواند از بروز حوادث و خرابی قطعات دیگر لیفتراک پیشگیری کند. ما در آکسون این دانش را در اختیار اپراتورهای لیتفراک قرار می‌دهیم.

اپراتور‌های آموزش‌دیده کسانی هستند که با سرویس‌های روتین لیتفراک‌ها و سایر تجهیزات انباری آشنایی دارد. مکانیزم ها و قطعات تجهیزات را به‌خوبی می‌شناسد و با عیب‌یابی صحیح و به‌موقع می‌تواند از بروز حوادث و خرابی قطعات دیگر لیفتراک پیشگیری کند. در آکسون این دانش را در اختیار اپراتورهای لیفتراک قرار می‌دهیم.

آموزش‌های جامع در زمینه قطعات لیفتراک

اگرچه لیفتراک‌ها دارای قطعات مشترک بسیاری هستند اما هرکدام از این قطعات در تولیدات هر برند ویژگی‌های متفاوتی دارند. آکسون در کنار واردات لیتفراک‌های برندهای برتر دنیا مانند لینده آلمان و نیز تامین قطعات از برند اصلی، اطلاعات دقیق این قطعات و کارکرد آن‌ها را در اختیار تکنسین ها مدیران واحدهای نگهداری وتعمیرات و واحدهای بازرگانی در صنایع قرار می‌دهد. اپراتورها نیز در صورت آشنایی بیشتر با این قطعات می‌توانند عیب‌یابی و تعمیرات جزئی را در زمان کمتری انجام دهند.
سرویس و نگهداری لیفتراک را به دقت و در عین حال به سادگی انجام دهید سرویس و نگهداری مناسب لیفتراک باعث افزایش عمر این ماشین‌آلات می‌شود. در شرکت آکسون، انواع سرویس‌های لیفتراک را به تکنسین های سرویس و نگهداری و اپراتورهای شما می‌آموزیم که از جمله آن‌ها می‌توان به تعویض و سرویس انواع فیلترهای هوا ، روغن موتور ،روغن هیدرولیک و غیره لیتفراک، چکونگی عیب‌یابی تجهیزات از طریق روغن (OCM‌)، مجموعه بازدید‌های روزانه لیفتراک اشاره کرد.

سرویس و نگهداری لیفتراک را به دقت و در عین حال به سادگی انجام دهید سرویس و نگهداری مناسب لیفتراک باعث افزایش عمر این ماشین‌آلات می‌شود.

آموزش عیب‌یابی سیستم های هیدرولیک

با گذشت زمان ممکن است لیفتراک دچار اختلالاتی در سیستم های هیدرولیک به ویژه سیستم یونیت کنترل الکترونیک دستگاه شود که لازم بوده در سریع ترین زمان عیب یابی گردیده و رفع گردد .اپراتورهای آموزش‌دیده به منظور اعلام خرابی سریع و تکنسین های خبره در این زمان می‌توانند مشکلات را تشخیص دهند و برای تعمیر با واحد سرویس و نگهداری هماهنگ شده و برای انتقال دستگاه به تعمیرگاه درخواست دهند.آکسون آموزش‌های عیب‌یابی را در چنین مواردی به اپراتورها ارائه می‌دهد.

در آکسون آموزش‌های عیب‌یابی برای اپراتورها قابل ارائه است.

آموزش عیب‌یابی سیستم برق لیفتراک

سیستم برق لیفتراک یکی از مهم‌ترین سیستم‌های این ماشین‌آلات است که بروز هرگونه مشکل در عملکرد آن، عملکرد بخش‌های دیگر را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. اپراتورها و تکنسین ها با سطوح آموزشی مختلف با خدمات آموزشی آکسون، نکاتی درباره این سیستم، اجزای آن و عیب‌یابی بخش‌هایی مانند استارترها، دینام، سیم‌کشی و باتری می‌آموزند.

در آکسون آموزش‌ عیب‌یابی سیستم برق لیفتراک نیز قابل ارائه است.

بیشتر بخوانید :

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
Scroll to Top