در آکسون، اصالت و کیفیت قطعات یدکی مهمتر! است.

تنوع بالای قطعات یدکی در آکسون

یکی از شاخصه‌های صنعت تجهیزات انباری به ویژه حوزه لیفتراک‌ها، پیچیدگی در تنوع و نوع کاربری این تجهیزات است؛ از این رو تامین در دسترس طیف گسترده‌ای از قطعات یدکی از جمله دغدغه‌های مصرف‌کنندگان است. در همین مسیر، متخصصان مجرب واحد‌ قطعات و خدمات پس از فروش آکسون، با انتقال تجربه خود که مستمراً در تجربه متقابل با واحد‌های تعمیرات و نگهداری مشتریان است، در همکاری با بخش بازرگانی برند آکسون سعی در تامین سریع قطعات اورجینال از برترین برند‌های اروپایی چون لینده آلمان داشته‌اند. این تعهد در مجموعه آکسون پاسخی مطمئن به چالش اصیل مشتریان در سفارش‌گذاری قطعات اورجینال و به پیرو مواجه آنها با پیچیدگی‌های کنترل کیفی قطعات -بعد از خرید- است. آکسون متعهد است یک تامین اورجینال، با رعایت تنوع و اصالت قیمت، در بهترین زمان ممکن در تامین و ارسال را برای مشتریان فراهم نماید. برخی از قطعات مهم عبارتند از :

  • تجهیزات برقی – کنترلی
  • قطعات سیستم‌های هیدرولیک و ترمز
  • زنجیر دکل 
  • انواع فیلترها (روغن موتور، گازویل و هوا)
  • انواع اکسسوری‌ها (Accessories) 

تامین قطعات یدکی لیفتراک با بالاترین کیفیت ممکن

آکسون یعنی تنوع بالای قطعات یدکی،‌ قیمت مناسب و تعهدی برای سرعت در تامین و ارسال. انتخاب این مسیر یک چالش به سمت تداوم روابط اثربخش با مشتریان است. از آنجا که پشتوانه امور بازرگانی در محیط فعالیت‌های آکسون و هلدینگ مادر ریشه‌دار است، این پشتوانه سبب شده است تا آکسون دارای یکی از گسترده‌ترین زنجیره‌های تامین در خارج از کشور باشد؛ و تنوع، قیمت و سرعت به شاخص‌های کلیدی عملکردمان بدل شود. از همین رابطه دسترسی آکسون به کارخانجات برندهای برتر دنیا در تولید لیفتراک و قطعات آن‌ها باعث شده است محصولات وارداتی دارای اصالت در بالاترین کیفیت و صلاحیت در اطمینان بخشی باشند. قطعاً مورد تایید مشتریان گرامی نیز هست که انتخاب سورس قطعات از جهت رعایت این نکته مهم که وجود کمترین تفاوت بین یک قطعه غیر اصل با قطعه اورجینال می‌تواند منشاء نقصان و هزینه‌های زیادی در ماشین‌آلات باشد، لذا به‌همین دلیل تعهد خود در تامین قطعات اورجینال را در راستای تعهدات خود به مشتریان و اعتلای برند آکسون همواره متوجه خود می‌دانیم. ما در مجموعه آکسون خود را مفتخر به این می‌دانیم که تا اکنون ثابت کرده‌ایم که «ما فقط قطعات اورجینال را برای شما تامین می‌کنیم».

از جمله افتخارات آکسون همکاری با نام آشنا‌ترین مجموعه‌های صنعت است که مستمراً‌ توانسته‌ است خدمات مورد نیاز را طبق استاندارد‌های کیفی مورد تایید تامین و ارائه نموده و مستمراً در وندور لیست آنها قرار بگیرد.

سرعت بالا در تامین و ارسال قطعات لیفتراک

خروج یک دستگاه لیفتراک از چرخه کار انبار برای کسب‌وکارها و مشتریان هزینه زیادی دارد. بنابر این ما بر روی افزایش سرعت تامین و عرضه قطعات تعویضی این ماشین‌آلات تاکید داریم. از همین رو بر سه فاکتور تنوع، قیمت و خصوصاً سرعت به عنوان شاخص‌های کلیدی عملکردمان تاکید داریم و مستمراً بر روی آنها پایش‌های مدیریتی و دوره‌ای به عمل می‌آورده تا از حیث اثربخشی بهبود یابند. لذا می‌توانیم به مشتریان در هرجای ایران که باشند برای تامین قطعات مورد نیاز در کمترین زمان ممکن خدمات رسانی کرده و قطعات و تیم پشتیبانی لازم را ارسال کنیم. برای سفارش‌گذاری و خرید این قطعات کافی است از یکی از کانال‌های ارتباطی چون صفحه ثبت سفارش، یا شماره‌های تماس، یا ایمیل با کارشناسان مربوطه ارتباط برقرار نمایید.

در آکسون می‌توانیم به مشتریان در هرجای ایران که باشند برای تامین قطعات مورد نیاز در کمترین زمان ممکن خدمات رسانی کرده و قطعات و تیم پشتیبانی لازم را ارسال کنیم.

بیشتر بخوانید :

آکسون ماشین آرینا را بیشتر بشناسید.
خدمات و تامین قطعات آکسون ماشین آرینا
خدمات تعمیرات در آکسون ماشین آرینا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
Scroll to Top